3298100.H
Номер детали производителя:
3298100.H
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE ZCASE MEGA 32V 100A 100 PC
Состояние запаса:
113
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Предохранители
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
2kA
Color :
Current Rating (Amps) :
100 A
Fuse Type :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t :
31000
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
32 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'