T30200-1C
Номер детали производителя:
T30200-1C
Производитель/бренд:
Eaton-Bussmann Electrical Division
Часть описания:
FUSE BLOK CART 300V 200A CHASSIS
Производитель :
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
200 A
For Use With/Related Products :
Class T Fuses
Fuse Size :
0.874" Dia x 2.437" L (22.2mm x 61.9mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Circuits :
1
Orientation :
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Box Lug
Voltage :
300V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CIR BRKR 50A 32VDC AUTO RESET
    CIR BRKR 40A AUTO RESET
    CIR BRKR 30A PUSH-RESET
    CIR BRKR 20A AUTO RESET
    FUSE LP CCP CLASS G 20A P-SCREW
Каталог сопутствующих товаров
  • SCHURTER
    FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
  • SCHURTER
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT