SK-0.5/050B
Номер детали производителя:
SK-0.5/050B
Производитель/бренд:
American Recorder Technologies
Часть описания:
Split Self Wrap 0.5" x 50' Black
Состояние запаса:
20
Производитель :
American Recorder Technologies
Категория продукта :
Спиральная обертка, расширяемый рукав
Abrasion Protection :
Abrasion Resistant
Color :
Black
Diameter - Inside, Expanded :
Diameter - Inside, Non-Expanded :
0.500" (12.70mm)
Diameter - Outside, Non-Expanded :
Environment Protection :
Features :
Heat Protection :
Length :
50.00' (15.24m)
Liquid Protection :
Material :
Polyamide Monofilament, Halogen Free
Material Flammability Rating :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Type :
Self Wrap
Type Attributes :
Split Flexible Tube
Wall Thickness :
Width :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    Split Self Wrap 0.5" x 8' Kit Bl
    Split Self Wrap 0.5" x 8' Kit Wh
    Split Self Wrap 1" x 8' w/mounts
    Split Self Wrap 1" x 8' Kit Whit
    Split Self Wrap 0.5" x 25' Black
Каталог сопутствующих товаров
  • Panduit Corporation
    SPIRAL WRAP 1/4" X 100' BLACK
  • HellermannTyton
    SELF WRAP 4/5" X 100' BLACK
  • HellermannTyton
    EXPAND SLEEVING 3/8" X 500' BLK
  • Panduit Corporation
    SPIRAL WRAP 0.188" X 100' NAT
  • Essentra Components
    SLIT WRAP 0.984" X 65.62' BLACK