03560005Z
Номер детали производителя:
03560005Z
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Nickel
Contact Material :
Spring Brass
Current Rating (Amps) :
15 A
For Use With/Related Products :
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Fuse Size :
0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Block
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Circuits :
5
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage :
600V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    COMPLETE COIL 12V.N-7P/40 LU 4.5
Каталог сопутствующих товаров
  • SCHURTER
    FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
  • SCHURTER
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT