0FNY0030XP
Номер детали производителя:
0FNY0030XP
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE HOLDER CART 32V 30A IN LINE
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
30 A
For Use With/Related Products :
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Fuse Size :
0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Holder
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Circuits :
1
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads
Voltage :
32V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'