LFJ600302S
Номер детали производителя:
LFJ600302S
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Состояние запаса:
10
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
30 A
For Use With/Related Products :
Class J Fuses
Fuse Size :
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Holder
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Circuits :
2
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage :
600V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'