01050003H
Номер детали производителя:
01050003H
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
FUSE CLIP CARTRIDGE 600V 15A PCB
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Spring Brass
Current Rating (Amps) :
15 A
For Use With/Related Products :
13/32" Dia Fuses
Fuse Size :
0.394" Dia (10mm)
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Clip
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Orientation :
Horizontal
Product Status :
Active
Termination Style :
PC Pin
Voltage :
600V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    COMPLETE COIL 12V.N-7P/40 LU 4.5
Каталог сопутствующих товаров
  • SCHURTER
    FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
  • SCHURTER
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
0105-50 Microsemi 8,959 RF TRANS NPN 65V 500MHZ 55JT