03450601HX040
Номер детали производителя:
03450601HX040
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
ACS SHOCK-SAFE FUSEHLDR BODY SUB
Состояние запаса:
51
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Brass
Current Rating (Amps) :
20 A
For Use With/Related Products :
3AG, 1/4" x 1-1/4", 5mm x 20mm
Fuse Size :
3AG, 1/4" x 1-1/4", 5mm x 20mm
Fuse Type :
Cartridge
Fuseholder Type :
Holder
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Circuits :
1
Orientation :
Horizontal and Vertical
Product Status :
Active
Termination Style :
Quick Connect
Voltage :
600V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    COMPLETE COIL 12V.N-7P/40 LU 4.5
Каталог сопутствующих товаров
  • SCHURTER
    FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
  • SCHURTER
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT