74-IFHMA30
Номер детали производителя:
74-IFHMA30
Производитель/бренд:
NTE Electronics, Inc.
Часть описания:
IN LINE FUSE HOLDER
Производитель :
NTE Electronics, Inc.
Категория продукта :
Держатели предохранителей
Contact Finish :
Contact Material :
Current Rating (Amps) :
30 A
For Use With/Related Products :
Miniature (ATM)
Fuse Size :
Fuse Type :
Blade
Fuseholder Type :
Holder
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Circuits :
1
Orientation :
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads
Voltage :
32V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A
Каталог сопутствующих товаров
  • SCHURTER
    FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
  • SCHURTER
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
  • Eaton-Electronics Division
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
    FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT