FR-9550-30A-C07-B
Номер детали производителя:
FR-9550-30A-C07-B
Производитель/бренд:
Delta Electronics
Часть описания:
SMD FUSE RATED CURRENT 30A/62VDC
Производитель :
Delta Electronics
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Battery Protection
Approval Agency :
TUV, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
80A
Class :
Current Rating (Amps) :
30A
Features :
20.2 ~ 31.5V Triggerable
Fuse Type :
Board Mount
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-10°C ~ 65°C
Package / Case :
Nonstandard SMD
Product Status :
Obsolete
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
0.374" L x 0.197" W x 0.091" H (9.50mm x 5.00mm x 2.30mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
62 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Bel Fuse, Inc.
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 250MA
  • Bel Fuse, Inc.
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 125MA