SBS-200F35AL01-04
- Номер детали производителя:
- SBS-200F35AL01-04
- Производитель/бренд:
- Peerless by Tymphany
- Часть описания:
- SPEAKR 6.13OHM 200W TOP 82.9DB
- Производитель :
- Peerless by Tymphany
- Категория продукта :
- Динамики
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- 1W/1M
- Efficiency - Type :
- Half Space Sensitivity
- Frequency - Self Resonant :
- 44.29Hz
- Frequency Range :
- 40 Hz ~ 500 Hz
- Height - Seated (Max) :
- 4.472" (113.60mm)
- Impedance :
- 6.13 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Aluminum (AI)
- Material - Magnet :
- Ferrite
- Port Location :
- Top
- Power - Max :
- Power - Rated :
- 200 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 8.858" Dia (225.00mm)