ES-23140-000
Номер детали производителя:
ES-23140-000
Производитель/бренд:
Knowles
Часть описания:
SPEAKER TOP PT 104DB RECTANGULAR
Производитель :
Knowles
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
104.00
Efficiency - Testing :
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
Frequency Range :
200 Hz ~ 5.9 kHz
Height - Seated (Max) :
0.121" (3.08mm)
Impedance :
Ingress Protection :
Material - Cone :
Material - Magnet :
Port Location :
Top
Power - Max :
Power - Rated :
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
0.204" L x 0.140" W (5.18mm x 3.55mm)