DQ25SC16-04
Номер детали производителя:
DQ25SC16-04
Производитель/бренд:
Peerless by Tymphany
Часть описания:
SPEAKR 3.73OHM 100W TOP 90.7DB
Производитель :
Peerless by Tymphany
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
90.70
Efficiency - Testing :
1W/1M
Efficiency - Type :
Half Space Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
1369.53Hz
Frequency Range :
2.5 kHz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
1.106" (28.10mm)
Impedance :
3.73 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Titanium, Treated
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
Power - Rated :
100 W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
2.559" Dia (65.00mm)