0AKK-K160-BB
Номер детали производителя:
0AKK-K160-BB
Производитель/бренд:
Bel Fuse, Inc.
Часть описания:
FUSE 160A 1000V STUD MNT
Производитель :
Bel Fuse, Inc.
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Electrical, Industrial
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50kA
Class :
Current Rating (Amps) :
160A
Features :
Fuse Type :
Rectangular
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Rectangular, Blade
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
2.913" L x 0.866" W x 0.984" H (74.00mm x 22.00mm x 25.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
1 kV
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 250MA
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 125MA