40A5758BIP1J11M
Номер детали производителя:
40A5758BIP1J11M
Производитель/бренд:
RDI Inc.
Часть описания:
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 90DB
Состояние запаса:
50
Производитель :
RDI Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
90.00
Efficiency - Testing :
100mW/100mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
500Hz
Frequency Range :
500 Hz ~ 4.5 kHz
Height - Seated (Max) :
0.205" (5.20mm)
Impedance :
8 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B-N35
Port Location :
Top
Power - Max :
1.5 W
Power - Rated :
1 W
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.575" Dia (40.00mm)