C326C100G3G5TA7301
Номер детали производителя:
C326C100G3G5TA7301
Производитель/бренд:
KEMET
Часть описания:
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Производитель :
KEMET
Категория продукта :
Керамические конденсаторы
Applications :
General Purpose
Capacitance :
10 pF
Failure Rate :
Features :
Low ESL
Height - Seated (Max) :
0.300" (7.62mm)
Lead Spacing :
0.100" (2.54mm)
Lead Style :
Formed Leads - Kinked
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Thickness (Max) :
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
25V