SCF4030-12-07
- Номер детали производителя:
- SCF4030-12-07
- Производитель/бренд:
- Eaton-Electronics Division
- Часть описания:
- FUSE TRIGGERABLE 12A 36V 7 CELL
- Производитель :
- Eaton-Electronics Division
- Категория продукта :
- Электрические, специальные предохранители
- Applications :
- Battery Protection
- Approval Agency :
- cURus
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 50A
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Features :
- 18.2 ~ 31.5V Triggerable
- Fuse Type :
- Board Mount
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Package / Case :
- Nonstandard SMD
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.118" W x 0.035" H (4.00mm x 3.00mm x 0.90mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 36 V