0AKHBK400-BA
Номер детали производителя:
0AKHBK400-BA
Производитель/бренд:
Bel Fuse, Inc.
Часть описания:
FUSE 400A 1000V STUD MNT
Состояние запаса:
4
Производитель :
Bel Fuse, Inc.
Категория продукта :
Электрические, специальные предохранители
Applications :
Electrical, Industrial
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50kA
Class :
aR
Current Rating (Amps) :
400A
Features :
Fuse Type :
Square
Mounting Type :
Bolt Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
Rectangular, Blade
Product Status :
Active
Response Time :
Fast Blow
Size / Dimension :
2.827" L x 1.850" W x 1.890" H (71.80mm x 47.00mm x 48.00mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
1 kV
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 250MA
    FUSE HAZARD LOCATION 250V 125MA