EM4777-C-60#
Номер детали производителя:
EM4777-C-60#
Производитель/бренд:
Pomona Electronics
Часть описания:
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 60"
Производитель :
Pomona Electronics
Категория продукта :
BNC-интерфейс
1st Connector :
BNC, Male Plug
2nd Connector :
Micro Hook (2)
Cable Length :
60.0" (1524.00mm)
Cable Type :
RG-58C/U
Color :
Black Cable, Black and Red Leads
Configuration :
BNC to Grabber, Hook
Current Rating (Amps) :
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Active
Temperature Range :
122°F (50°C)
Voltage - Rated :
150VAC
Wire Gauge :
20 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    STATIC FREE FLOOR MAT, CONDUCTIV
    WRIST STRAP ELASTIC ESD BLUE
    FOOT GROUNDER, HEEL STRAP, 1 MEG
    WRIST STRAP METAL ESD
    WRIST STRAP METAL W/CLIP & CORD
Каталог сопутствующих товаров
  • Mueller Electric Co.
    TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 4"
  • Digilent, Inc.
    BNC TO MINIGRABBER CABLE
  • Digilent, Inc.
    BNC TO ALLIGATOR CLIP CABLE
  • Mueller Electric Co.
    CBL ASSY BNC JACK 4.750"
    TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.9"