AR040600MR-LW100-R
Номер детали производителя:
AR040600MR-LW100-R
Производитель/бренд:
PUI Audio, Inc.
Часть описания:
SPEAKER 600OHM 10MW TOP PT 120DB
Состояние запаса:
101
Производитель :
PUI Audio, Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
120.00
Efficiency - Testing :
10mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
1kHz
Frequency Range :
100 Hz ~ 10 kHz
Height - Seated (Max) :
0.256" (6.50mm)
Impedance :
600 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
20 mW
Power - Rated :
10 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.575" Dia (40.00mm)