29-50-3903-WHITE
Номер детали производителя:
29-50-3903-WHITE
Производитель/бренд:
3M
Часть описания:
TAPE DUCT CLOTH WHITE 29"X 50YDS
Производитель :
3M
Категория продукта :
Лента
Adhesive :
Rubber
Backing, Carrier :
Vinyl
Color :
White
Length :
150' (45.7m) 50 yds
Product Status :
Active
Tape Type :
Duct Tape
Temperature Range :
200°F (93°C) Max
Thickness :
0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Width :
29.00" (736.60mm)