AR027300MR-R
Номер детали производителя:
AR027300MR-R
Производитель/бренд:
PUI Audio, Inc.
Часть описания:
SPEAKER 300OHM 10MW TOP PT 110DB
Состояние запаса:
537
Производитель :
PUI Audio, Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
110.00
Efficiency - Testing :
1mW/10mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
650Hz
Frequency Range :
100 Hz ~ 10 kHz
Height - Seated (Max) :
0.315" (8.00mm)
Impedance :
300 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
30 mW
Power - Rated :
10 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.126" Dia (28.60mm)