NS30M-300001-03
Номер детали производителя:
NS30M-300001-03
Производитель/бренд:
NAC Holdings Limited
Часть описания:
SPEAKER 300OHM 10MW 105DB
Производитель :
NAC Holdings Limited
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
105.00
Efficiency - Testing :
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
260Hz
Frequency Range :
20 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.205" (5.20mm)
Impedance :
300 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Power - Max :
30 mW
Power - Rated :
10 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.165" Dia (29.60mm)