897-12MMX55M
Номер детали производителя:
897-12MMX55M
Производитель/бренд:
3M
Часть описания:
TAPE FILAMENT CLEAR 0.47"X 60YDS
Состояние запаса:
60
Производитель :
3M
Категория продукта :
Лента
Adhesive :
Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Backing, Carrier :
Scotchpro™ Film
Color :
Clear
Length :
180' (55.0m) 60 yds
Product Status :
Active
Tape Type :
Filament
Temperature Range :
Thickness :
0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
General Purpose
Width :
0.47" (12.00mm)