12X12-12-966
- Номер детали производителя:
- 12X12-12-966
- Производитель/бренд:
- 3M
- Часть описания:
- TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
- Состояние запаса:
- 254
- Производитель :
- 3M
- Категория продукта :
- Лента
- Adhesive :
- Acrylic, 100
- Backing, Carrier :
- Densified Kraft
- Color :
- Clear
- Length :
- 12.00" (304.80mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Adhesive Transfer
- Temperature Range :
- Thickness :
- 0.0061" (6.1 mils, 0.155mm)
- Thickness - Adhesive :
- 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
- Thickness - Backing, Carrier :
- 0.0038" (3.8 mils, 0.097mm)
- Usage :
- Attachment, High Temperature Applications
- Width :
- 12.00" (304.80mm)