NR38150-01W-03
Номер детали производителя:
NR38150-01W-03
Производитель/бренд:
NAC Holdings Limited
Часть описания:
SPEAKER 150OHM 10MW 97DB
Производитель :
NAC Holdings Limited
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
97.00
Efficiency - Testing :
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
Frequency Range :
200 Hz ~ 5 kHz
Height - Seated (Max) :
0.835" (21.20mm)
Impedance :
150 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Power - Max :
20 mW
Power - Rated :
10 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.496" Dia (38.00mm)