0024E0811-0
- Номер детали производителя:
- 0024E0811-0
- Производитель/бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Часть описания:
- COAX CABLE-TWINAXIAL
- Производитель :
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Twinaxial
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.169" (4.29mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Zerohal™
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- Product Status :
- Active
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 24 AWG