0024K0214-9
Номер детали производителя:
0024K0214-9
Производитель/бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Часть описания:
COAX CABLE-TWINAXIAL
Производитель :
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
Cable Group :
Cable Type :
Twinaxial
Conductor Strand :
19 Strands / 36 AWG
Features :
Impedance :
100 Ohms
Jacket (Insulation) Diameter :
0.143" (3.63mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket Color :
White
Length :
Product Status :
Active
Shield Type :
Braid
Usage :
Wire Gauge :
24 AWG