25ET61-S-F
Номер детали производителя:
25ET61-S-F
Производитель/бренд:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Часть описания:
SWITCH TOGGLE SPDT 4A 28V
Производитель :
Категория продукта :
Тумблеры
Actuator Length :
25.90mm
Actuator Type :
Locking Lever
Bushing Thread :
15/32-32
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
4A (DC)
Features :
Magnetic Hold
Illumination :
Non-Illuminated
Illumination Type, Color :
Illumination Voltage (Nominal) :
Ingress Protection :
Environment Sealed
Mounting Type :
Panel Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 71°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 12.40mm Dia
Product Status :
Active
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
28 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 10'
    FIBER OPTIC CABLE
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
    FIBER OPTIC CABLE CONN SMA
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
25ET Eaton-Bussmann Electrical Division 9,801 FUSE CARTRIDGE 25A 690VAC/500VDC
25ET1-6 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 6,772 SWITCH TOGGLE SPDT 4A 28V
25ET1-S Honeywell Sensing and Productivity Solutions 7,752 SWITCH TOGGLE SPDT 4A 28V