MMV10F12R0E
- Номер детали производителя:
- MMV10F12R0E
- Производитель/бренд:
- Ohmite
- Часть описания:
- RES 12 OHM 1% 1/2W 1210
- Производитель :
- Ohmite
- Категория продукта :
- Чип-резистор — для поверхностного монтажа
- Composition :
- Failure Rate :
- Features :
- Automotive AEC-Q200
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 12 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- 1210
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%