AQY221N5V
Номер детали производителя:
AQY221N5V
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-20V
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Твердотельные реле
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
180 mA
Mounting Type :
Surface Mount
On-State Resistance (Max) :
4.5 Ohms
Output Type :
AC, DC
Package / Case :
4-SMD, Flat Leads
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
4-SSOP
Termination Style :
SMD (SMT) Tab
Voltage - Input :
1.35 ~ 1.5VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 20 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONDUCTIVE TUBE JOINT NOZZLE
    5M CABLE FOR ER-V
    CONTROLLER AREA IONIZER ER-X
    CABLE WITH CONNECTOR LENGTH 9M
    DISCHARGE NEEDLE UNIT FOR ER-Q
Каталог сопутствующих товаров
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
  • Omron Electronic Components
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V