LVD75F60
Номер детали производителя:
LVD75F60
Часть описания:
SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
Load Current :
60 A
On-State Resistance (Max) :
10 mOhms
Voltage - Input :
25.6 ~ 26.6VDC
Voltage - Load :
3 V ~ 75 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
  • Omron Electronic Components
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V