G3PH-5150BL DC5-24
- Номер детали производителя:
- G3PH-5150BL DC5-24
- Производитель/бренд:
- Omron Automation
- Часть описания:
- SSR RELAY SPST-NO 150A 180-480V
- Производитель :
- Omron Automation
- Категория продукта :
- Твердотельные реле
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 150 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC
- Package / Case :
- SSR with Integrated Heat Sink
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 5 ~ 24VDC
- Voltage - Load :
- 180 V ~ 480 V