LVD75E40H
Номер детали производителя:
LVD75E40H
Часть описания:
SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
Load Current :
40 A
On-State Resistance (Max) :
15 mOhms
Voltage - Input :
24 ~ 25VDC
Voltage - Load :
3 V ~ 75 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
  • Omron Electronic Components
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V