SSRMP-240D16
- Номер детали производителя:
- SSRMP-240D16
- Часть описания:
- SSR RELAY SPST-NO 16A 24-280V
- Load Current :
- 16 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Supplier Device Package :
- Mini Puck
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 24 V ~ 280 V