G3VM-601AY1
Номер детали производителя:
G3VM-601AY1
Часть описания:
SSR RELAY SPST-NO 90MA 0-600V
Load Current :
90 mA
Mounting Type :
Through Hole
On-State Resistance (Max) :
60 Ohms
Package / Case :
4-DIP (0.300", 7.62mm)
Supplier Device Package :
4-DIP
Termination Style :
PC Pin
Voltage - Input :
1.27VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 600 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V