G3VM-351VY1(TR05)
Номер детали производителя:
G3VM-351VY1(TR05)
Часть описания:
350V, 110MA, 3,750VRMS, MOS FET
Состояние запаса:
500
Load Current :
110 mA
Mounting Type :
Surface Mount
On-State Resistance (Max) :
50 Ohms
Package / Case :
4-SMD, Gull Wing
Supplier Device Package :
4-SOP
Termination Style :
Gull Wing
Voltage - Input :
1.27VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 350 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V