BC20SC15-04
Номер детали производителя:
BC20SC15-04
Производитель/бренд:
Peerless by Tymphany
Часть описания:
SPEAKR 3.56OHM 80W TOP PT 86.7DB
Производитель :
Peerless by Tymphany
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
86.70
Efficiency - Testing :
1W/1M
Efficiency - Type :
Half Space Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
1579.55Hz
Frequency Range :
1.5 kHz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
1.034" (26.26mm)
Impedance :
3.56 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Cloth
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
Power - Rated :
80 W
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
2.610" Dia (66.30mm)