G3VM-101UR(TR05)
Номер детали производителя:
G3VM-101UR(TR05)
Часть описания:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V
Load Current :
100 mA
Mounting Type :
Surface Mount
On-State Resistance (Max) :
14 Ohms
Package / Case :
4-SMD (0.096", 2.45mm)
Supplier Device Package :
4-VSON
Termination Style :
SMD (SMT) Tab
Voltage - Input :
1.27VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 100 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V