ASFM0125S
Номер детали производителя:
ASFM0125S
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
RELAY SAFETY DPST NONC 6A/3A 12V
Состояние запаса:
20
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Реле безопасности
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Material :
Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) :
6 A
Features :
Sealed - Fully
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operate Time :
15 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
10 ms
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max