SFY2-DC18V
Номер детали производителя:
SFY2-DC18V
Часть описания:
RELAY SAFETY 4PST 6A 18V
Coil Voltage :
18VDC
Contact Rating (Current) :
6 A
Must Operate Voltage :
13.5 VDC
Must Release Voltage :
2.7 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
250VAC, 30VDC - Max