156.OA01.24
Номер детали производителя:
156.OA01.24
Производитель/бренд:
Altech Corporation
Часть описания:
RELAY SAFETY 10A 24V
Производитель :
Altech Corporation
Категория продукта :
Реле безопасности
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
Contact Material :
Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au)
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Mounting Type :
DIN Rail
Must Operate Voltage :
16.8 VDC
Must Release Voltage :
Operate Time :
27 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Product Status :
Active
Release Time :
5 ms
Switching Voltage :
400VAC, 250VDC - Max