S160156230
Номер детали производителя:
S160156230
Производитель/бренд:
Carlo Gavazzi
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 230V
Производитель :
Carlo Gavazzi
Категория продукта :
Силовые реле, более 2 ампер
Coil Current :
Coil Insulation :
Coil Type :
Latching, Single Coil
Coil Voltage :
230VAC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Material :
Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) :
8 A
Features :
Lighted Indicator
Mounting Type :
Socketable
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Product Status :
Obsolete
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
Seal Rating :
Switching Voltage :
250VAC - Max
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V