8L41-12-011
Номер детали производителя:
8L41-12-011
Производитель/бренд:
Coto Technology
Часть описания:
RELAY REED SPDT 250MA 12V
Производитель :
Coto Technology
Категория продукта :
Герконовые реле
Coil Current :
24 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
250 mA
Features :
Diode
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
9.6 VDC
Must Release Voltage :
1 VDC
Operate Time :
1 ms
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
1 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
100VAC, 100VDC - Max
Termination Style :
PC Pin
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
    RELAY REED DPST 500MA 12V
    RELAY REED SPDT 250MA 12V
  • TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
    RELAY REED SPDT 500MA 24V
    RELAY REED SPDT 250MA 5V
    RELAY REED DPST 500MA 5V