9201-05-20TR
- Номер детали производителя:
- 9201-05-20TR
- Производитель/бренд:
- Coto Technology
- Часть описания:
- RELAY REED SPST 500MA 5V
- Производитель :
- Coto Technology
- Категория продукта :
- Герконовые реле
- Coil Current :
- 20 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 5VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 500 mA
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Must Operate Voltage :
- 3.75 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.4 VDC
- Operate Time :
- 0.4 ms
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 0.1 ms
- Seal Rating :
- Sealed - Hermetically
- Switching Voltage :
- 200VAC, 200VDC - Max