RPYA003A120F
Номер детали производителя:
RPYA003A120F
Производитель/бренд:
Carlo Gavazzi
Часть описания:
RPY A 003 A 120VAC FLANGE MOUNT
Состояние запаса:
176
Производитель :
Carlo Gavazzi
Категория продукта :
Силовые реле, более 2 ампер
Coil Current :
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
Contact Form :
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
Features :
Mounting Type :
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Relay Type :
Release Time :
Seal Rating :
Switching Voltage :
Termination Style :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V