HR710-4PL-24VAC
Номер детали производителя:
HR710-4PL-24VAC
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Состояние запаса:
5
Coil Current :
104 mA
Coil Voltage :
24VAC
Contact Form :
4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Lighted Indicator
Operating Temperature :
-25°C ~ 55°C
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V