M6S-B31S2-110G
Номер детали производителя:
M6S-B31S2-110G
Часть описания:
3POS,SPRING-2SPDT-110VAC-GREEN
Current Rating (Amps) :
2A (AC), 400mA (DC)
Illumination Voltage (Nominal) :
110 VAC
Operating Temperature :
-25°C ~ 55°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 16.20mm Dia
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
125 V