MP-0100-15-DW-4H
Номер детали производителя:
MP-0100-15-DW-4H
Производитель/бренд:
Sullins Connector Solutions
Часть описания:
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Производитель :
Sullins Connector Solutions
Категория продукта :
Соединители для кромок
Card Thickness :
0.062" (1.57mm)
Card Type :
Non Specified - Dual Edge
Color :
Blue
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Contact Material :
Contact Type :
Loop Bellows
Features :
Flange Feature :
Gender :
Female
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
30
Number of Positions/Bay/Row :
15
Number of Rows :
2
Operating Temperature :
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Read Out :
Dual
Termination :
Solder
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156