MT3000-1/16-0-SP
Номер детали производителя:
MT3000-1/16-0-SP
Производитель/бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Часть описания:
HEAT SHRINK FLUOR 2:1 .063" BLK
Производитель :
Категория продукта :
Термоусадочная трубка
Color :
Black
Features :
Abrasion and Cut Resistant, Fluid Resistant, Strain Resistant
Inner Diameter - Recovered :
0.031" (0.79mm)
Inner Diameter - Supplied :
0.063" (1.60mm)
Length :
Material :
Fluoropolymer
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Recovered Wall Thickness :
0.010" (0.25mm)
Shelf Life :
Shrink Temperature :
110°C